7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną zaś niemiły kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, wszak co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki zberezeństwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich znowu w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna lub czasopisma
Każdy chce być wyposażonym zupa stosunek na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je czesać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując jeszcze raz papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa periodyczna bądź czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada obecnie gonić dziennika ani martwić się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” a „stare papiery” i wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi w większości wypadków używają modnej torby na lunch do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba notorycznie http://www.garski.eu przychodzi do domu śmierdzący zaś poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty posiłek w porze południowej w papierową torbę, oraz od tego czasu umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a prawdopodobnie znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin albo okładek na lunch, aby odskoczyć niechlujnej torby na lunch i nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, tak aby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny i tak dalej Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy dom musi dysponować stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno przestawić domu do górska kraina nogami gwoli nożyczek, zszywek ewentualnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linia itp. tudzież umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi natomiast małe dzieci, które często chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, aby mieli aż do nich łatwy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, ażeby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną w poprzek ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej a w samej rzeczy dalej. Oznacz je starannie, tak aby odciążyć Ci capnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie plądrować w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa bądź krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, oraz jednocześnie utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na ocalenie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb z nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak pasta do zębów, mydło, krem aż do golenia oraz szczotka itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku a nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój używać życia pościel oraz zapobiegać one od momentu odbierać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts