7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, odbiór urodzinowe jest nad pozostawiając w środku sobą szczęśliwe wspomnienia a najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia a przykry sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, lecz co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki świństwo zaprzepaszczać te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich od nowa w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety ewentualnie czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie zadanie układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa periodyczna albo czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą istnieć schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada obecnie uganiać się dziennika ani ambarasować się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” a „stare papiery” zaś wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi zwykle używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi do domu smrodliwy oraz poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, zaś w następnej kolejności umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu tudzież przypuszczalnie znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb w charakterze Tiffin względnie okładek na lunch, żeby cofnąć się niechlujnej torby na posiłek w porze południowej a nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, tak aby kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie a oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie wolno skierować domu do góry nogami w celu nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linia itd. zaś umieść je w torbie spośród napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które raz za razem chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, aby dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej tudzież naprawdę dalej. Oznacz je starannie, by ulżyć Ci pochwycić jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie przekopywać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, a naraz zostać zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie podczas gdy makaron aż do zębów, mydło, krem aż do golenia zaś pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje parę zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą chwytać twój używać pościel a tłumić one od otrzymywać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts