9 najczęstszych błędów w czasie konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego z Linn Majik DSM być może egzystować nadzwyczaj ekscytująca. Jest w rzeczy samej niemało sposobów, żeby zapewnić, że konstelacja będzie bezbłędna natomiast zrobi wrażenie na wszystkich, których zaprosisz na następny wieczór filmowy. Podczas podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, bez trudu jest także popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, iżby trzymać się z dala od, kiedy ustawisz architektura kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, żeby pokonać ogół i kupować najdroższe kable głośnikowe dla systemu kina domowego, ażeby dać możliwość wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Jednak nie jest to dodatkowo stosowny pomysł, ażeby użyć resztek kabli aż do konfiguracji, podczas gdy również. Wybierz odpowiednie kable w celu swoich głośników, ażeby cofnąć się problemów z dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy najsampierw głośników

Nawet o ile amplituner wygląda tak atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go zanim głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci łapać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz dysponować niesamowitych komponentów wręcz przeciwnie po to, iżby posiadać niewypały za głośniki.

#3: Nie nudności uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy denuncjator HDMI jest w porządku” nie ma nuże zastosowania dzisiaj. Musisz wybrać HDMI o wysokiej prędkości, tak aby zapewnić, że jest regularny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, przede wszystkim jeżeli planujesz poprowadzić kable w środku ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, jaki wpływa na stan dźwięku. Nie zapomnij wywiać poniżej uwagę akustyki pomieszczenia w toku ustawiania, dlatego że zmieni płeć słaba forma dźwięku w symptomatyczny sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, że pustka nie blokuje głośników, bo wpłynie to drastycznie na forma dźwięku. Bez względu na to, kiedy niesamowite głośniki mogą być, to nie będzie brzmiało dobrze, jak cel jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie prawdopodobnie http://www.konopski.com.pl/ za wcześnie nadwątlić Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, iż radośnie unosi się aż do góry sprzętu, w związku z tym ustaw wzmacniacz a amplituner w miejscu, dokąd jest wystarczający przepływ powietrza, iżby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano w górę przegrzanie to poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, aby upewnić się, iż nic się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy numer ekranu

Wielkość ekranu będzie wykonywać różnicę w trakcie oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, mimo to ciasny ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, ażeby zapewnić, iż jakość oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, kiedy godziwy jest twój architektura kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij to w fazie budżetowania i albo zdecydowany wyeksplikować pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, by zapewnić, że architektura będzie aktualny.

Skonfigurować platforma kina domowego z opieki tak, że ty, twoja rodzina, a twoi przyjaciele będą napawać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts