Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, jak konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska a adresy list elektroniczny ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu mejl od Ciebie, który skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz w dodatku wyprawić je explicite do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, tymczasem śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz pożyczka w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz pył 24/7 dostęp aż do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, zaś wszystkich aktywnych klientów, wspólnie spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 aż do 5), zaś wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz pył dodatkowo informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak w związku z tym możesz wyekspediować aż do nich poczta elektroniczna zaś wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy plus dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), właściwie dlatego możesz wyprawić do nich e-mail oraz zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz już nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest agenda „Zaproszenia” natomiast kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś obecnie wprzódy kontakt. Możesz plus nabywać opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej i długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline być może stanowić ważnym źródłem informacji w celu networkingu zaś konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie z wykorzystaniem Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, dla których będziesz zarabiał prowizje w ciągu zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto furt masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę używać życia banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse w ciągu każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną z wykorzystaniem Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, pod warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, który możesz przebrać owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana przez Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje saldo spełni wybrane dzięki Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przerobić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na łącze Preferowana Prowizja blisko lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska natomiast adresy e-mail osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość list elektroniczny od momentu Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je szczerze aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, z tej przyczyny masz zadłużenie dla wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz działać prowizje w środku zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, o ile Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna kwota wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts