Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój praktyki kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny zaś odwagi, ażeby zobaczyć, dokąd są problemy a naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie można wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz także przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piasek i działać tego, co zawżdy robiłeś, albowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, czy na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej staż natomiast Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odparować „tak” albo „nie” na poniższe pytania, żeby sprawdzić, czy jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą spozierać Twoje zdjęcia oraz filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój pląsy na TikTok – żartując, tymczasem wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą pogrzebać Twoją stronę internetową spośród dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz tedy strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą znajdować się potencjalni pacjenci, by wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o mrowie w ciągu drogie, aby reklamować dzisiaj zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się spośród praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą istnieć niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista nigdy nie zapytał dzwoniącego, w który sposób dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane geneza skierowania, bo architektura komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste sfera na formularzu przyjęcia pacjenta zaś pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, jak zapytany dzięki telefon, niemniej jednak potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się bardziej komfortowe, płeć nadobna otwiera się, że w istocie owo był przyjaciel, kto skierował ją faktycznie niewiasta googled ciebie, poszedł do witryny, i następnie IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, ponieważ są one nazbyt zajęci czy też nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, tym samym po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki badać dni w dalszym ciągu a aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, w następstwie tego wypada systemu, iżby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny chory ma spośród praktyką jest brane nazbyt nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeżeli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, żeby istnieć postrzegane jako najlepsze, aliści nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, prawdopodobny chory sprawdził swoją stronę internetową i jest podekscytowany, by związać się z tobą, jednak w przyszłości zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę albo irytujące drewno telefoniczne albo indyferentny recepcjonista, który nie przeszkadza spojenie spośród rozmówcą.

Mój całość a ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypuszczalnie wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane a obciążenia musi znajdować się w miejscu, w następstwie tego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts