Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy tudzież przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno zaradzić tego, czego się nie wie. Nie możesz także pielęgnować http://www.foit.pl głowy w piach zaś sprawiać tego, co zawsze robiłeś, bowiem zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów oraz zysków? Czy wiesz, jednakowoż na odwrót zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azali jest cokolwiek innego, że jest uszkodzony, iż nie wiesz o albo nie poprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej staż zaś Twoich przychodów, by rosły.

Wystarczy kontrować „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych oraz chcą informacji w taki sposób, w jaki chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą rozpoznawać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, aliści wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przeszukać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz w związku z tym strategii tworzenia i dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, aby wywabić ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o dużo w środku drogie, żeby naklejać plakat dzisiaj tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, kiedy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w który podejście dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane zarzewie skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste zasięg na formularzu przyjęcia pacjenta a pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, kiedy zapytany za pośrednictwem telefon, przecież potem, jak odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się w wyższym stopniu komfortowe, ona otwiera się, że rzeczywiście to był przyjaciel, który skierował ją owszem płeć słaba googled ciebie, poszedł do witryny, i od tego czasu IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, bo są one za bardzo zajęci czy też nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, z tej przyczyny po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy załoga staż badać dni w przyszłości zaś aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci w tym momencie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako naczelny ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, zatem powinno się systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, kiedy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny chory ma spośród praktyką jest brane nadmiernie trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w żadnym razie nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą ominąć recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby istnieć postrzegane jako najlepsze, jednakże nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, ewentualny chory sprawdził swoją stronę internetową natomiast jest podekscytowany, aby zgrupować się z tobą, lecz potem zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dochrapać się automatyczną sekretarkę albo irytujące ksylem telefoniczne czy też indyferentny recepcjonista, kto nie przeszkadza spaw z rozmówcą.

Mój całokształt i ja robimy mystery shopping od chwili ponad 20 lat oraz oto, co wiem na pewno… KAŻDA doświadczenie być może wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I wręcz przeciwnie dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą stanowić przestrzegane a odpowiedzialność musi istnieć w miejscu, tym samym jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts