Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię a mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dojść na raz, oraz http://www.idzkowski.pl z kolei zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz bez liku pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, toteż twój załoga całkiem moc rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój pracownicy być może być zrobić, aby przeistoczyć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone wykopać utracone przychody.

Jeśli ty podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje tylko po to, żeby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie powyżej konkurencję, z tej przyczyny działaj szybko.

Idź ponad wszystko, żeby poczuli się komfortowo oraz ruszyli do przodu.

Na przykład, o ile chcą rodzicielka makeover, jakkolwiek wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki nad swoimi dziećmi, w czasie kiedy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakowoż zwlekają spośród powodu strachu, z tej przyczyny uspokoić ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, gdy niesłychanie się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy aparycja zaś żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie ewentualnie w komputerze, które zostały zignorowane a są obecnie uważane wewnątrz straconą sprawę.

Świetnym sposobem, żeby je pobudzać jest zajść do nich z serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież potem zaprosić ich spośród powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, żeby jeszcze raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, czy też wolno trenować pracowników, aby przekazać co niemiara więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts