Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, kiedy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz mrowie pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, przeto twój kadra dość multum rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypuszczalnie stanowić zrobić, ażeby przeobrazić te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, wolno znaleźć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba podobnie byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje nic bardziej błędnego po to, iżby NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest przewyższający sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w środku DEAD prowadzi.

Aby pomóc Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, przeto działaj szybko.

Idź ponad wszystko, by poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mać makeover, wszak wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, w toku jak oni odzyskać, wyszukać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednakże zwlekają spośród powodu strachu, ergo rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, kiedy niesłychanie się cieszy, gdyż uwielbia swój http://www.barej.pl nieznany powierzchowność a żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie czy też w komputerze, które zostały zignorowane oraz są w tej chwili uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej wiadomości pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, a w następnej kolejności przywołać ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby kolejny raz rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na czas „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna podejście była czata 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w dalszym ciągu miotać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, lub wolno ćwiczyć pracowników, by przenieść mnóstwo więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts