Jak ująć potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może stanowić frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse zaś wysiłek w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, przecież zanadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przez 20 lat tudzież pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ów komplikacja wcale swobodnie poprawić, by powiększyć własny współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ano właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia a miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą zostać konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy zaś chcą wzbudzić zawiść tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce zachodzić w głowę się lepiej – kropka! Wierzą, że przewyższający powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą na to samo wyszperać odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz godziwy wynik, w sąsiedztwie minimalnym bólu zaś dyskomforcie, tudzież że jego obecność ulegnie poprawie.

Zajmujesz się tedy uczuciami. Pacjent schludny chce się przeczuwać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący zaś szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim w charakterze na osobie natomiast iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością natomiast szacunkiem i, otwarcie mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie tudzież Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, i oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż przypuszczalny pacjent poczuje się dobrze, obowiązujący zaś komfortowy, i także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu podczas pierwszej rozmowy telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, kompetentny a przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeżeli nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl przebyć dzięki recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, tudzież z kolei wyszkolić się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go używać życia dzięki cały trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi oraz sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować także wprawiony w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, jaki przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, a następny rękojmia ich, iż jest to niezwykle popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich w wyższym stopniu swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić dodatkowo zorientowany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu przekazać go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując możliwość dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt dużo czasu pośrodku tym, podczas gdy interlokutor dotarł aż do Ciebie, a tym podczas gdy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą swobodnie trwać nadal badania swoich konkurentów, którzy mogą ulokować scenariusz rozmówcy lepiej lub omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im z niego zaś ściśle mówiąc dalej.

Wypełnij ów trwanie opóźnienia oraz utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się zastać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, kiedy nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą albo cyfrowo urzędowy paczka informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od momentu Ciebie tudzież odręczny przypis odkąd koordynatora pacjentów, kto cieszy się na zgromadzenie z nimi. Dołącz konkretne informacje na kwestia procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia i zdjęcie, biografię biura a personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, ażeby zobaczyć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi poczuć się tak, niemal w tym momencie Cię poznał a pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten badania pojawiają się one wielce z większym natężeniem gotowy, by powiedzieć „tak” aż do Ciebie.

Related Posts