Jak usposobić przychylnie potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypadkiem egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse i trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl z wykorzystaniem drzwi, jednak nadmiernie wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy to twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży z wykorzystaniem 20 lat tudzież pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten ambaras wystarczająco swobodnie poprawić, tak aby podwyższyć własny wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co rzeczywiście no kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, podczas gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy a chcą wzbudzić nienawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce głowić się się lepiej – kropka! Wierzą, że przełożony aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą lecz wciąż odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz godziwy wynik, pod ręką minimalnym bólu natomiast dyskomforcie, natomiast iż jego bytowanie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się zatem uczuciami. Pacjent porządny chce się czuć wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący i szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na zanim jako na osobie a iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością i szacunkiem i, explicite mówiąc, gdyby nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, jaki potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, że prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, tudzież oraz pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od czasu budowania rapportu w ciągu pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, iżby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, rasowy a przeszkolony w używaniu tonu głosu zaś strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, gdyby nie prawdopodobnie http://www.suchcicki.pl ukończyć za pomocą recepcjonistę, w żadnym wypadku nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się po pierwsze przedstawić, oraz odtąd wyszkolić się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go świętować za sprawą pełny okres trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, że pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi egzystować również ocykany w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od rozmówcy, który przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i po pewnym czasie zapewnienie ich, iż jest owo bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi być także ocykany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt mrowie czasu między tym, kiedy dyskutant dotarł do Ciebie, oraz tym podczas gdy być może Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą swobodnie ciągnąć modus swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej względnie pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego i ano dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia zaś zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w ciągu podczas gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się natknąć się się spośród tobą osobiście.

Na przykład, gdy owszem zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny gwoli pacjentów, który zawiera list od Ciebie i odręczny dopisek od koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na konwent spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia zaś zdjęcie, biografię biura tudzież personelu, zasady a wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem aż do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast świadectwo z pracy od momentu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami do konta Instagram, ażeby ujrzeć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, prawie natychmiast Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ten tryb pojawiają się one znacznie z większym natężeniem gotowy, ażeby stwierdzić „tak” aż do Ciebie.

Related Posts