Niedobór pracowników może znajdować się doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie egzystować doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, wręcz przeciwnie może, firmy obudzą się i dostrzegą charakterystyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą plus firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę wartość tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu zanim bankructwem, lecz owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przed zgarnięciem sowitych premii.

Mamy zaległość pracowników, zaś firmy starają się zaangażować każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, podczas gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy ranga skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś białogłowa powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników pewny przy tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nagle wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od momentu zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja kobieta i ja robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, i pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, w pobliżu iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że załoga pierwszej linii są fundamentem firmy tudzież tyczyć się ich dobrze, tudzież nie kiedy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni zaś inni badacze znaleźli żywy unia pośrodku zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy zaś ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: strategia pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzorzec natomiast traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to owszem niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się kwartał jak nagrodę, z tej przyczyny wykorzystują pracowników zaś fałszują wyniki w ciągu następny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram unormowanie Bidena Build Back Better jeśli chodzi o opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty przez Izbę natomiast jest rozpatrywany za pośrednictwem Senat, nawet o ile może posiadać wręcz przeciwnie drobny wpływ na okup akcji. Firmy nie powinny sypać miliardów na okup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór przypuszczalnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno otrzymywać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) proch odkrycie w 2019 roku tudzież zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt spośród lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy tudzież w mgnieniu oka je porzucił tudzież wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Posts