Niedobór pracowników przypuszczalnie być doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością dla gospodarki! Może, nic bardziej błędnego może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą symptomatyczny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy a niszczą atut firmy, w przeciwieństwie do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przed bankructwem, tymczasem owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów nim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, a firmy starają się zaangażować każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw tudzież jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich z tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, tudzież płeć piękna powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników niechybny niedaleko tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski raptownie wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu znajdować się pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków przez rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od chwili zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja połowica oraz ja robiliśmy kupowanie w sklepie Loblaw, a załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, blisko że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast traktować ich dobrze, oraz nie podczas gdy trybiki wyrabiające premie w celu prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli prawdziwy koalicja pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy a ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest włość wiadomość: strategia pokazują, że niektóre firmy przełamują wzorzec i traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo wręcz przeciwnie niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają zbliżający się trymestr jako nagrodę, stąd wykorzystują pracowników i fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram przepis Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty dzięki Izbę oraz jest rozpatrywany przy użyciu Senat, nawet gdyby być może mieć nic bardziej błędnego niewielki waga na okup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na okup akcji, równolegle wyzyskując pracowników.

Firmy powinny opisywać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór być może zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest ustanie wykupu przy użyciu piątka lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno odbierać premii w ciągu pięciu lat odkąd zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder odkrycie w 2019 roku tudzież zdecydował, że maksymalizacja wartości w celu akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy tudzież w mgnieniu oka je porzucił oraz wrócił do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w dalszym ciągu odchodzili od czasu tych frazesów.

Related Posts