Praktyki od momentu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, w jakim celu niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego do wielkiego… natomiast inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, tymczasem jest pewien rozdział, kto jest istotnie apropos naszej branży, iż chciałem się zanim spośród wami podzielić tudzież nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, natomiast oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji częstokroć wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, lecz są faktycznie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają dzięki długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, iżby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; aczkolwiek kiedy nuże się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie do zatrzymania tudzież przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa podług innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się wyrzec się bieg budowania natomiast obecnie przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, atoli krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, ponieważ nie udaje im się utrzymać spójnego kierunku, zatem próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby otrzymać natychmiastowe rezultaty tudzież w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, natomiast aktualnie są w pętli zagłady zaś zmierzają aż do katastrofy.

To samo przebieg zdarzeń się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, ewentualnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś przy użyciu łysek ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, przeto skaczą spośród tego aż do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają dość długo, żeby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, który byłby godny 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować mapa w miejscu, aby je pielęgnować, wobec tego dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, by stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy a siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następnie określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują ufność spośród tym pacjentem nim spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką od momentu pierwszego telefonu, który wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi test WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, żeby powrócić, recenzja, odnoszą się i udostępniać na własnych platformach społecznych, wskutek tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież przejść za pomocą swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych toteż więcej pacjentów uczynić owo samo a nie inaczej nadal i faktycznie dalej.

Więc obecnie masz proces zaś schemat, który buduje rozpęd, z tej przyczyny masz żelazny strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To przenigdy nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja praktyka działa gdy porządnie naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie przeżyć burze konkurencji i COVID oraz lada co innego przychodzi na lokalny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat tudzież mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Posts