Praktyki odkąd dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest to publikacja o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest jakiś rozdział, kto jest istotnie apropos naszej branży, iż chciałem się przedtem z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jakkolwiek oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji często wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia dla tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, mimo to są w samej rzeczy organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pomocą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre tudzież wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania tudzież przebijania się, który wymaga wysiłku, żeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; acz podczas gdy już się rozkręci, nabiera rozpędu i trafia w artykuł przełomowy, jaki staje się nie do zatrzymania a przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większa część firm działa według innego schematu… supeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się pominąć przebieg budowania a natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jakkolwiek krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, bo nie udaje im się zdołać zachować spójnego kierunku, w związku z tym próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby uzyskać natychmiastowe rezultaty natomiast w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, tudzież teraz są w pętli zagłady a zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne lub przeciętne staż gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, pieniądze i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest owo firma internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś dzięki miesiąc ewentualnie dwa, nie podoba się wyniki, z tej przyczyny skaczą z tego aż do innej strategii obiecując istnieć świętym Graalem.

Ale wcale nie pozostają dość długo, by otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, który byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli umieścić plan w miejscu, by je pielęgnować, ergo dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi doświadczenie odnosząca sukcesy, ażeby wystawać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy oraz siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku gwoli krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani oraz w największym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie z tym pacjentem poprzednio spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od chwili pierwszego telefonu, jaki wykonują, iżby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi sprawdzian WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się i udostępniać na własnych platformach społecznych, ergo inni potencjalni pacjenci odkrywają cię natomiast pokonać przez swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się zaś akcji na społecznych w związku z tym więcej pacjentów uczynić to samo tudzież rzeczywiście w przyszłości a rzeczywiście dalej.

Więc aktualnie masz bieg tudzież schemat, jaki buduje rozpęd, wskutek tego masz niewzruszony rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze niż teraz, by Twoja wprawa działa kiedy dobrze naoliwiona maszyna, która przypadkiem dochować się burze konkurencji i COVID zaś lada co innego przychodzi na polski sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezmiar czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Posts