Przewodnik gwoli początkujących: Wprowadzenie aż do kryptowalut

Wprowadzenie: Inwestowanie w kryptowaluty

Pierwszą kryptowalutą, która pojawia się w istnieniu był Bitcoin, który został wypełniony na technologii Blockchain a chyba został uruchomiony w 2009 roku za pomocą tajemniczą osobę Satoshi Nakamoto. W momencie pisania tego bloga, 17 milionów bitcoinów zostało wydobytych tudzież uważa się, że w sumie 21 milionów bitcoinów przypadkiem pozostać wydobytych. Inne najbardziej popularne http://www.ufniarz.pl kryptowaluty owo Ethereum, Litecoin, Ripple, Golem, Civic oraz twarde rozwidlenia Bitcoin, takie jak Bitcoin Cash tudzież Bitcoin Gold.

Zaleca się użytkownikom, ażeby nie umieszczali wszystkich pieniędzy w jednej kryptowalucie a starali się unikać inwestowania w szczytowym momencie bańki na rynku kryptowalut. Zaobserwowano, iż należność nieoczekiwanie spadła w dół, jak jest na szczycie bańki kryptowalutowej. Ponieważ jarmark kryptowalut jest zmienny, użytkownicy muszą inwestować kwotę, na której stratę mogą sobie pozwolić, dlatego że nie ma kontroli żadnego rządu ponad kryptowalutą, ponieważ jest owo kryptowaluta zdecentralizowana.

Steve Wozniak, współzałożyciel Apple przewidział, iż Bitcoin jest prawdziwym złotem i zdominuje wszystkie waluty, takie kiedy USD, EUR, INR tudzież ASD w przyszłości http://www.borejko.pl a stanie się globalną walutą w nadchodzących latach.

Dlaczego należałoby tudzież czemu nie pożądane byłoby inwestować w kryptowaluty?

Bitcoin był pierwszą kryptowalutą, która powstała, a po pewnym czasie rzędu 1600+ kryptowalut zostało uruchomionych z pewną unikalną cechą dla każdej monety.

Niektóre z powodów, których doświadczyłem tudzież którymi chciałbym się podzielić, kryptowaluty zostały stworzone na zdecentralizowanej platformie – wobec tego użytkownicy nie potrzebują strony trzeciej, tak aby przekazać kryptowalutę z jednego miejsca docelowego aż do drugiego, w przeciwieństwie aż do waluty fiat, dokąd użytkownik potrzebuje platformy takiej kiedy bank, żeby wydawać pieniądze spośród jednego konta na drugie http://www.snopkowski.pl. Kryptowaluta zbudowana na niezmiernie bezpiecznej technologii blockchain tudzież poniekąd zerowe szanse na włamanie zaś złodziejstwo kryptowaluty, póki nie podzielisz się pewnymi krytycznymi informacjami.

Powinieneś furt wystrzegać się kupowania kryptowalut w szczytowym momencie bańki na kryptowaluty. Wielu spośród nas kupuje kryptowaluty w szczytowym momencie w nadziei na śmigły zarobek, natomiast w następnej kolejności pada ofiarą szumu bańki natomiast traci swoje pieniądze. Lepiej jest, by użytkownicy przeprowadzili mnogość badań nim zainwestowaniem pieniędzy. Zawsze akuratnie jest pomieścić swoje kapitał w wielu kryptowalutach w zastępstwie jednej, gdyż zauważono, iż parę kryptowalut rośnie bardziej, niektóre średnio, jeśli inne kryptowaluty idą w czerwonej strefie.

Kryptowaluty, na których pożądane byłoby się skupić

W 2014 roku Bitcoin posiadał 90% rynku, a reszta kryptowalut posiadała pozostałe 10%. W 2017 roku, Bitcoin dalej dominuje na rynku kryptowalut, ale jego udział jak grom z jasnego nieba spadł spośród 90% aż do 38%, a Altcoiny takie kiedy Litecoin, Ethereum, Ripple naraz wzrosły oraz przejęły większa część rynku.

Bitcoin http://www.latanski.pl wciąż dominuje na rynku kryptowalut, ale nie jest jedyną kryptowalutą, którą powinno się rozważyć podczas inwestowania w kryptowaluty. Niektóre z głównych kryptowalut, które musisz wywiać u dołu uwagę:

Bitcoin

Litecoin

Ripple

Ethereum

Tron

Civic

Golem

Monero

Gdzie natomiast podczas gdy kupować kryptowaluty?

Podczas kiedy nieco lat temu nie było bez trudności kupować kryptowaluty, jednakowoż chwilowo użytkownicy mają dużo dostępnych platform.

W 2015 roku, Indie ma duet główne platformy bitcoin Unocoin portfel tudzież Zebpay portfel, dokąd użytkownicy mogą wierzyć a sprzedawać bitcoin tylko. Użytkownicy muszą kupować bitcoin spośród portfela tylko, niemniej jednak nie od czasu innej osoby. Istniała różność w cenie kupna i sprzedaży, i użytkownicy muszą odwzajemnić się pewną nominalną opłatę w środku zakończenie transakcji.

W 2017 roku twórcze myślenie Cryptocurrency wzrósł ogromnie, natomiast cena Bitcoin wzrosła spontanicznie, szczególnie w ostatnich sześciu miesiącach 2017 roku, co zmusiło użytkowników do poszukiwania alternatyw Bitcoin oraz przekroczyło 14 lakhs na rynku indyjskim.

Ponieważ Unodax oraz Zebpay to para główne platformy w Indiach, które dominowały na rynku spośród 90% udziałem w rynku – kto zajmował się przeciwnie Bitcoin http://www.trojanowicz.pl. Daje owo szansę innym organizacjom na rozwój spośród innymi altcoinami, tudzież nawet zmusiło Unocoin tudzież innych do dodania więcej walut aż do ich platformy.

Unocoin, jedna spośród wiodących indyjskich firm zajmujących się kryptowalutami zaś blockchain, uruchomiła ekskluzywną platformę UnoDAX Exchange gwoli swoich użytkowników, tak aby mogli dokonywać transakcji wieloma kryptowalutami wyjąwszy handlu Bitcoinem w Unocoin. Różnica między obiema platformami polegała na tym, iż Unocion zapewniał natychmiastowe nabycie natomiast sprzedaż na odwrót Bitcoinów, w czasie podczas gdy na UnoDAX użytkownicy mogą dostarczyć zamówienie na dowolną dostępną kryptowalutę a o ile pasuje płeć nadobna aż do odbiorcy, zamówienie zostanie zrealizowane.

Inne główne giełdy dostępne do handlu kryptowalutami w Indiach to Koinex, Coinsecure, Bitbns, WazirX.

Użytkownicy muszą otworzyć rachunek rozliczeniowy w każdej z giełd, rejestrując się za pomocą adresu list elektroniczny oraz podając dane KYC. Gdy ich konto zostanie zweryfikowane, wolno rozpocząć handel monetami ich wyboru.

Related Posts