Sposoby na nabywanie produktów z Chin

W 2020 roku całkowity kula ziemska został nieczynny z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego tudzież gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na dostęp aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz posiadać problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy wspomóc Ci w imporcie produktów spośród Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich kiedy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wysłać aż do nas list elektroniczny z opisem przedmiotów, które chcesz wspólnie z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować z różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci odbyć http://www.doroz.eu z wykorzystaniem całkowity proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł pogadać kawa na ławę spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia oraz naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwakroć stwierdzić materiał, numer i kolor produktów.
Możemy wyprawić Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów badania możesz otrzymać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu dosadnie na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś proch spokój ducha.
Po tym, gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci komunikat jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy wesprzeć Ci wyprawić płatność salda aż do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyprawić płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór należy aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo otrzymać kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się kłopotać o wysyłkę tudzież dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest dodatkowo zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci znaleźć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou a u innych dostawców w Chinach.

Możemy ulżyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC ewentualnie usługi kontroli jakości
Możemy umożliwić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy zorganizować w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy odsiecz posprzedażowe i usługi

Możesz rozliczać na Morefar Global oraz genealogia produktów z rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, iżby poprowadzić Cię dzięki jederman porządek procesu. Więc, możesz skontaktować się z nami, iżby podwyższyć własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts