Stres humoreska jeden w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, bądź jesteś w praktyce 5 lat czy też 20 lat … Stres nr 1 jako chirurg przystosowujący się jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym można polegać, żeby przestawić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, jednakowoż trefny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc tak do Ciebie tudzież dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz żelazny dopływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, oddychanie jest odcięte natomiast nie przeżyjesz długo.

A owo zupełnie się nie kończy. Niepokój. Nawet jeśliby masz zarezerwowane terminy, jednakowoż nie czekasz, aż spadnie pozostały but?

Studnia była na wyczerpaniu, a w tej chwili jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz bezusterkowy architektura przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój architektura składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest owo http://www.drazyk.pl punkt programu planu, przecież nie zupełny plan.

Łatwiejszym sposobem jest aprobata istniejącym pacjentom, by przynieśli Ci nowych pacjentów, w oryginalny sposób.

To nie przeciwnie wysoce zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, pomimo tego także zwiększa retencji pacjentów, co jest niezwykle dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają ulepszony wskaźnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają plus więcej na transakcję oraz są bardziej skłonni aż do powrotu, zatem ich walor w całym okresie życia jest wielce większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są w najwyższym stopniu opłacalną zaś lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja wprawa być może zastosować.

Przy okazji, możesz się krocie przyuczyć patrząc na to, podczas gdy inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto parę spośród nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, i to działało pięknie dla nich. I to było zanim social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów a setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową alternatywa prowadzenia wielu programów polecających symultanicznie – podobnie jak dla użytkowników, podczas gdy a http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 podobnie jak w celu zwolennika kiedy tudzież przyjaciela, z absolutnie niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jakiś spośród w największym stopniu intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza strona Internetu decyduje się wprawić w ruch program polecający, wskazane jest się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz płacić gotówką w ciągu skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, wprawdzie nie jest owo powód, by zamknąć własny psychika aż do programu polecającego.

Może nie można płacić wewnątrz skierowania bezpośrednio, kiedy inne firmy mogą, niemniej jednak na http://www.frymus.pl bodaj jest dozwolone polepszać swoją praktykę strategicznie tudzież etycznie, toteż należy być wyposażonym kategoryczny umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, iż Twoi obecni pacjenci będą głosić o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy oraz niekończącą się listą obowiązków społecznych tudzież rodzinnych, Twoja tryb marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz dlatego sprawić, żeby owo oni o niej pomyśleli zaś sprawić, tak aby przebieg polecania był gwoli nich kiedy najłatwiejszy, przez wzgląd w jakim celu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby oprogramowanie poleceń proszek możliwy waga na rozwój Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia gwoli pacjentów
– Prosty w obsłudze gwoli personelu
– Zniewalający, lecz opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny i skupiony na pacjentach, natomiast nie na Tobie

Related Posts