Stres numer pewien w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, czy jesteś w praktyce 5 lat względnie 20 lat … Stres nr 1 jako chirurg podatny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym jest dozwolone polegać, aby skierować nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, nieznany laser, czy nieautentyczny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc ściśle mówiąc do Ciebie a dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych jak o tlenie. Kiedy masz sztywny napływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, respiracja jest odcięte zaś nie przeżyjesz długo.

A owo nigdy się nie kończy. Niepokój. Nawet gdyby masz zarezerwowane terminy, jednakowoż nie czekasz, aż spadnie inny but?

Studnia była na wyczerpaniu, i w tej chwili jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz bezawaryjny system przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój platforma składa się z wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, owo jest owo http://www.drazyk.pl część planu, tymczasem nie cały plan.

Łatwiejszym sposobem jest pozwolenie istniejącym pacjentom, aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w twórczy sposób.

To nie tylko wielce zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, natomiast oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest wybitnie dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają wyższy dzielnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają również więcej na transakcję zaś są z większym natężeniem skłonni aż do powrotu, w takim razie ich plus w całym okresie życia jest o wiele większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, iż programy polecania pacjentów są najbardziej opłacalną i lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja biegłość przypadkiem zastosować.

Przy okazji, możesz się wiele nauczyć patrząc na to, podczas gdy inne branże wykorzystują programy poleceń do rozwoju swoich firm. Oto parę spośród nich:

1. PayPal. Oni słowo w słowo rozdawał darmowe pieniądze, zaś to działało wspaniale w celu nich. I owo było poprzednio social media!
2. Airbnb. Pojedynczy użytkownik w Chinach doprowadził aż do tysięcy zapisów zaś setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową wybór prowadzenia wielu programów polecających równocześnie – podobnie jak dla użytkowników, jak zaś http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 także dla zwolennika kiedy i przyjaciela, spośród w pełni niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jeden z najbardziej usilnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się wprawić w ruch program polecający, wskazane jest się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz opłacać gotówką za skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, wszelako nie jest to powód, iżby zamknąć osobisty umysłowość aż do programu polecającego.

Może nie wolno opłacać w ciągu skierowania bezpośrednio, gdy inne firmy mogą, jednak na http://www.frymus.pl niechybnie jest dozwolone polepszać swoją praktykę strategicznie zaś etycznie, ergo wypada mieć zdecydowany umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą szerzyć o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy tudzież niekończącą się listą obowiązków społecznych natomiast rodzinnych, Twoja badania marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz skutkiem tego sprawić, żeby owo oni o niej pomyśleli a sprawić, by tok polecania był w celu nich podczas gdy najłatwiejszy, dzięki czemu Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby aplikacja poleceń proszek praktyczny autorytet na zaawansowanie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy aż do zrozumienia gwoli pacjentów
– Prosty w obsłudze gwoli personelu
– Zniewalający, wszak opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny tudzież skoncentrowany na pacjentach, tudzież nie na Tobie

Related Posts