Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu aż do zysków w wielce krótszym czasie i spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, tudzież nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest nic bardziej błędnego praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz natychmiast na swoje asystent całej odpowiedzialności w ciągu robienie przychodów. Możesz wywiać wolne tudzież dalej mieć błogostan ducha wiedząc, że Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz jakość czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, ażeby ogarnąć jest dokonać zmiany własny personel w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest na odwrót menedżerami, tudzież istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” a „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak zdobyć pewne rzeczy, w toku gdy władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, to masz lecz „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz władza a wizję, wtenczas Twój całość staje się słuszny z TWOIM celem.

Będą pożądać wykonywać pracę gwoli Ciebie natomiast zyskiwać dla Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą znajdować się tego częścią, skoro owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, ażeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa zaś dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by chwytać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich mapa pracował w celu nich i przynosił nieporuszony strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty oraz doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem tudzież opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak jak ta jedna metoda jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednak niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy pacjent wraca powtórnie i raz jeszcze tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy awans praktyki poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak iżby płeć piękna wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój doskonały projekt biznesowy byłby:

Prawie w całości kierowany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie dwakroć większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący wielkość tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / względnie która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość dosyć nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają odrobinę życia niezależnie od swoją praktyką, dlatego że czują się wyjąwszy kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, skoro nie wiedzą, kiedy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, by ich biegłość pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włości informacja … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby dopiąć celu swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój trwanie na awans praktyki.

Related Posts