Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę jak dochodowy biznes, musisz być obeznanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą odkąd bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, a nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To aktualnie nie jest owszem praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz obecnie na swoje pomoc całej odpowiedzialności wewnątrz wytwarzanie przychodów. Możesz wywiać wolne natomiast w przyszłości mieć zadowolenie ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, by skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, tak aby dopaść jest przerobić własny pracownicy w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak gros chirurgów jest owszem menedżerami, tudzież istnieje istotna różność między „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, gdy dochrapać się pewne rzeczy, na przestrzeni kiedy rząd kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli tylko „zarządzasz” swoim zespołem, to masz owszem „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo natomiast wizję, wtedy Twój całokształt staje się dobry spośród TWOIM celem.

Będą żywić uczucie pracować dla Ciebie a osiągać dla Ciebie pieniądze, gdyż wiedzą, gdzie zmierzasz a chcą stanowić tego częścią, jako że to wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, by odmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast spieszyć wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa oraz przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów natomiast dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać z jednej okazji na drugą, pozwalają, tak aby ich odwzorowanie pracował w celu nich zaś przynosił żelazny rzeka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem niż szczęśliwi, że mogą odpłacić się wyższą cenę za umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, dlatego że uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom a rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, ile ta jedna podejście jest szpica dla Ciebie vs. jaka jest plus LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca apiać tudzież znów a odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl a rodziny.

Jest owo długoterminowy postęp praktyki przez relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie z wykorzystaniem chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by białogłowa wyglądała?

Jeśli jesteś jak większa część chirurgów, Twój kapitalny algorytm biznesowy byłby:

Prawie gruntownie zarządzany przez Twój zespół
Zorganizowany zaś usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący rozmiar tudzież konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia oraz / albo która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak większa część chirurgów, twoja obecna świat dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają niewiele życia nie mówiąc o swoją praktyką, ponieważ czują się wyjąwszy kontrolą tudzież martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów albo pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, bowiem nie wiedzą, kiedy unieważnić swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, ażeby ich wprawa pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać do obejrzenia każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce do głębi to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny od stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu a ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na rozwój praktyki.

Related Posts